Dětský pokoj

Aby dětský pokoj měla svůj vlastní punc
Správná dětský pokoj by měla mít svůj vlastní punc. Na první pohled by mělo být jasné, zda v ní bydlí ona, jestli on. Stěny mohou promítat individuální sny dítěte, oblíbené barvy či postavičky z dětských filmů a her.

Pokud budou stěny plné inspirace, postačí jen pár kousků funkčního nábytku v neutrálních tónech a dětský svět bude kompletní. Správný výběr Kromě dětských přání zvažte při výběru velikost místnosti, její orientaci i množství světla. Každý neduh dětského pokoje můžete vylepšit použitím vhodné tapety.

Ať už orientací vzoru na optické prodloužení místnosti, nebo použití menšího vzoru v případě malého prostoru. Niky zda zlomy stěn nahrávají kombinaci vzorů, nejlépe z jedné kolekce, aby se zachovala jednotná barevnost. Tmavší pokoje ožijí aplikací zářivých barev.
Většímu vzoru na tapetě přistane velká volná plocha. Ostatní stěny stačí doplnit malbou.
Čím je vzor na tapetě větší, tím by měla být větší i plocha stěny, na kterou motiv aplikujete. Pokud je výběr kresby tapety velký a výrazný, popřemýšlejte nad aplikací pouze na jednu stěnu místnosti a doplňte ji malbou na ostatních stěnách. V některých kolekcích tapet si můžete vybrat dekorace do dětského pokoje i samolepky se stejným motivem, které můžete doplnit právě na jednobarevné stěny a navázat nimi na motiv tapety.

Výrobci tapet se obracejí na svých malých kamarádů podle jejich nejčastějších přání. Chlapci si zakládají na přírodních barvách a motivech. Oblibě se těší postavičky ze světa zvířecí říše, filmových postaviček a technického světa automobilů a robotů.
Romantické duši dívek promlouvají spíše jemnými pastelovými barvami a menším vzorem. Zatímco malé slečny osloví svět pohádek a panenek, větší si dopřejí dotvoření svého pokoje aplikací samolepek a prostřídáním vzoru tapet podle zákoutí svého pokoje. Jiný vzor za postelí, jiný při toaletním stolku.

Komentáře nejsou povoleny.